Golfová školka - golfová akademie pro děti, golfové kurzy Praha

Golfový trenér

Chtěli byste si vyzkoušet své dovednosti na greenu, ale máte nepříjemný pocit, že byste se akorát ztrapnili? Navíc v sobě máte zakořeněnou představu o tom, že golf je pouze pro vyvolené? Obraťte se na nás a my Vás přesvědčíte o opaku. Pokud chcete začít hrát golf, nemusíte patřit mezi horních deset tisíc ani nemusíte patřit mezi profesionály, abyste si tento krásný sport zamilovali.

Nabízíme Vám k dispozici golfového trenéra, který Vám začátky usnadní. Golfový trenér Vám pomůže s hraním golfu začít, poradí Vám při výběru golfového vybavení a v neposlední řadě pro Vás získá členství v golfovém klubu.

Vyberte si svého golfového trenéra

Golfový trenér Vám bude během celé doby na blízku a bude Vám dávat velice cenné rady. Z toho důvodu Vám doporučujeme výběr golfového trenéra nepodceňovat. Na našich stránkách věnujících se golfu naleznete profesionální golfové trenéry, kteří se Vám budou věnovat za jakýchkoliv okolností. Nezáleží na tom, zda-li chcete hrát golf pouze rekreačně, nebo chcete ještě více zdokonalit Vaše současné dovednosti a dostat se mezi top profesionální golfisty.

Golfový trenér Vám je k dispozici a vyhoví Vašim požadavkům a přáním. Navíc máme k dispozici golfové trenéry, kteří se specializují na kurzy pro děti nejrůznějších věkových kategorií. 

Poptávka

captcha

Zobrazit více… Chci hrát golf

Golfové kurzy pro děti

  • pestrý golfový program
  • kurzy pro pokročilé i začátečníky
  • mimořádně výhodné cenové podmínky

Novinky

Zobrazit archiv