Golfová školka - golfová akademie pro děti, golfové kurzy Praha

Golfová školka

Jste vášnivými hráči golfu a rádi byste do tajů hry zasvětili také Vaše děti? V tom případě je pro Vás ideálním řešením golfová školka, kde se pod vedením zkušených golfových trenérů a profesionálních vychovatelek naučí Vaše děti všechny potřebné dovednosti týkající se hry a pravidel golfu.

Golfová školka pro malé golfistky a golfisty si získává stále větší oblibu nejen díky pestrému golfovému programu, ale také pro vedlejší aktivity. Děti si v naší golfové školce užijí velkou spoustu zábavy, najdou si zde nové přátelé s podobnými zájmy a podrobně se seznámí se všemi aspekty golfu (samotná hra, pravidla, etika, vybavení, oblečení apod.).

Golfová školka pro všechny

Golfová školka je určena pro děti, které mají s golfem zkušenosti, ale také pro úplné začátečníky. Navíc golfová školka není ani zdaleka určena pro horních deset tisíc. Snažíme se o to, aby byly finanční podmínky mimořádně výhodné a do golfové školky se dostali opravdu všichni vážní zájemci.

Našim primárním cílem je sportovní vyžití dětí s důrazem na získání kvalitních základů golfové hry, zajímavé a zdravé prožití volného času, jejich pozitivní myšlení a snaha probudit v nich maximální nadšení. Nezáleží na tom, zda-li bude hrát Vaše ratolest pouze pro zábavu nebo začne usilovat o pozdější účast na profesionálních turnajích. Jsme nakloněni všem možnostem.

Přečtěte si také:

Poptávka

captcha

Zobrazit více… Chci hrát golf

Golfové kurzy pro děti

  • pestrý golfový program
  • kurzy pro pokročilé i začátečníky
  • mimořádně výhodné cenové podmínky

Novinky

Zobrazit archiv